ASHTANGA PRO ZAČÁTEČNÍKY - kurz 12 lekcí

6. 2. - 30. 4. 2020
Čtvrtek 19.10 - 20.30 hodin

Studio Yogafriends, Kollárova 34, Plzeň

Kurz ahtangy pro začátečníky je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé, kteří se chtějí ve své praxi posunout dál. 

Během 12 lekcí se seznámíme se systémem ashtanga jógy a jejími základními principy. Naučíme se základní pozice včetně jejich různých modifikací pro ty, co mají nějaké zdravotní omezení. Vysvětlíme si, jak správně dýchat a jak propojit pozice s dechem. 


Tempo lekcí bude mírné a jednotlivé pozice budou podrobně vysvětlovány. Součástí kurzu bude i úvod do jógové filozofie.Cílem kurzu je naučit účastníky sestavu poloviny první série a připravit je na samostatnou praxi - ať už doma či na tradičních mysore lekcích. Znalost návaznosti pozic včetně jejich možných modifikací jim současně usnadní účast na vedených lekcích ashtangy.

Ashtanga jóga je dynamická forma jógy, ale může ji praktikovat kdokoli, bez ohledu na fyzickou zdatnost či věk. Důležitý není výkon, ale radost z pravidelné praxe jógy, vedoucí k postupnému zlepšování kondice a zdraví. 

CENA KURZU: 1800,- Kč

Platba kurzovného a storno podmínky: 

Kurz je určen pro uzavřenou skupinu. Vaše přihláška je závazná po zaplacení kurzovného.  Číslo účtu pro platbu kurzovného: 670100-2208500521/6210. Kurzovné je nevratné. 

V případě volného místa v kurzu možnost docházet i na jednotlivé lekce (rezervace přes RS).