NOVĚ během léta!!! 

Na svůj účet v RS můžete zaslat libovolnou částku, přičemž platí 1 Kč = 1 kredit. Pokud tedy víte, že nestíháte během 3 letních měsíců vychodit základní permanentku na 1500 kreditů, nabijte si účet jakoukoli nižší částkou, abyste si mohli lekce rezervovat a nemuseli platit vyšší cenu bez permanentky. 

CENY LEKCÍ

Jednorázový vstup bez permanentky - vedené a asistované lekce

180 Kč

Jednorázový vstup bez permanenty- ranní mysore (samost. praxe)

140 Kč

Vstup s permanentkou - vedené a asistované

150 kreditů

Vstup s permanentkou - ranní mysore (samost. praxe)

100 kreditů


CENY PERMANENTEK

Permanentka 1500 kreditů / platnost 3 měsíce

Chcete chodit max. 1x týdně. Přenosná. 

1500 Kč

Permanentka 3000 kreditů / platnost 3 měsíce

Chcete chodit 2x týdně. Přenosná. 

2500 Kč

Neomezený vstup / platnost 1 měsíc

Vyplatí se, chcete-li chodit 2-3x týdně. Platí na všechny vypsané lekce. Nepřenosná. 

1000 Kč


PROGRAM PRO ZAČÁTEČNÍKY

1 soukromá lekce s lektorem (max. 90 min.) + 5 mysore lekcí

Program je platný 1 měsíc od dohodnuté první lekce. Nepřenosné.

1100 Kč

Platnost permanentek NELZE prodloužit. Pokud si před vypršením platnosti kreditů zakoupíte permanentku novou, nevychozené lekce Vám budou převedeny do následujícího období.   Ve vyjímečných případech (dlouhodobá nemoc, těhotenství, dlouhodobý pobyt v zahraničí) mě kontaktujte předem, můžeme se domluvit na deaktivaci permanentky na určitou dobu.

Rezervace lekcí je možná přes rezervační systém (pro registrované a majitele permanentek). Pokud nemáte účet, na lekci můžete přijít i bez rezervace a zaplatit na místě v hotovosti. Pokud jste úplný začátečník, prosím kontaktujte mě předem na ashtangaplzen@gmail.com.

Uzavřené kurzy probíhají ve vypsaných termínech. Zameškané lekce můžete nahradit v době trvání kurzu v otevřených lekcích. Nelze je přesunout do dalšího období.

PŘIHLAŠOVÁNÍ A STORNO LEKCÍ:

Storno lekce v rezervačním systému je možné 10 hodin před začátkem lekce. Prosím buďte při svých rezervacích zodpovědní a myslete na to, že pokud svou rezervaci nezrušíte, blokujete místo jinému zájemci a také svým přihlášením zavazujete lektora.

Pokud bude lekce stornovaná ze strany lektora, objednaná lekce se Vám připíše zpět na účet a Vaše permanentka bude prodloužena do příští lekce.

Bankovní spojení pro platby kurzů a permanentek: 670100-2208500521/6210.


Zpět na ROZVRH