Víkendový seminář hormonální jógy - Plzeň

Pohybové studio J&A, Plzeň

sobota 7. 9. 2019 9:00-12:00 13:00- ca. 17.00

neděle 8. 9.2019 9:00 - ca. 12:00

Hormonální jógová terapie pro ženy je alternativní pomoc pro ženy trpícími projevy hormonální nerovnováhy (PMS, nepravidelná a bolestivá menstruace, cysty, akné) a nepříjemnými symptomy, které provázejí menopauzu (návaly horka, migrény, bušení srdce...). Dobrých výsledků dosahuje rovněž při nesprávné funkci štítné žlázy a při problémech s otěhotněním. 

Během jednoho víkendu se naučíte jednoduchou sestavu cviků a dechových technik, které podpoří optimalizaci hladiny hormonů.

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, jak funguje naše tělo, o toku energie a naučíte se pracovat se stresem. 

Přibližný program:

V sobotu se seznámíme s tím, jak hormonální jóga funguje, povíme si o energii a jejím toku v našem těle a naučíme se celou sestavu pro domácí cvičení. Odpoledne nás navštíví terapeutka čínské medicíny, od které se dozvíte, jak s hormonální nerovnováhou a ženskými problémy pracuje čínská medicína. Prostor bude i na Vaše dotazy. 

V neděli se naučíme některé techniky, které nám pomohou zvládat stres a zacvičíme si celou sestavu znovu.

Domů si odnesete materiály, podle kterých budete moci sestavu praktikovat samy doma.

Cena semináře včetně materiálů k domácímu cvičení: 2500 Kč. Při platbě celého semináře          do 31. 7. 2019 cena 2250,- Kč.

Po přihlášení Vám budou zaslány platební údaje. Vaše rezervace je platná až po uhrazení zálohy ve výši 1000,- Kč. Doplatek semináře v hotovosti na místě či převodem před konáním akce (s možností využití slevy). 

Storno podmínky: měsíc před konáním akce - vrácení celé zaplacené částky. Při pozdějším stornu je záloha nevratná. Na akci za sebe můžete poslat náhradnici.  

Místo konání akce:

Pohybové studio J&A, Plzeň, U Trati 33

www.studiojaa.cz