Jednodenní kurz hormonální jógy pro ženy 

Sobota 26. 6. 2021  9.30-17.30

Hormonální jógová terapie pro ženy je alternativní pomoc pro ženy trpícími projevy hormonální nerovnováhy (PMS, nepravidelná a bolestivá menstruace, cysty, akné) a nepříjemnými symptomy, které provázejí menopauzu (návaly horka, migrény, bušení srdce...). Dobrých výsledků dosahuje rovněž při nesprávné funkci štítné žlázy a při problémech s otěhotněním.  

Během intenzivního jednodenního semináře se naučíte jednoduchou sestavu cviků a dechových technik, které podpoří optimalizaci hladiny hormonů.

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, jak hormonální jóga funguje, o energii a jejím toku v našem těle, čakrách (energetických centrech) a naučíte se celou sestavu pro domácí cvičení. Povíme si o faktorech, které ovlivňují naši energetickou hladinu a naučíme se některé techniky, které Vám pomohou zvládat stres. Zmíníme se i o dalších metodách, jak je možno naše tělo a mysl dostat do harmonie.

Domů si odnesete materiály, podle kterých budete moci sestavu praktikovat samy doma.

Program:

Od 8.30 - otevřené studio, registrace, doplatky

9.00-13.00 - dopolední blok (seznámení se systémem HJT, základní techniky, výuka sestavy.

13.00-14.00 - pauza na oběd (oběd si ideálně přineste s sebou)

14.00-18.00 - odpolední blok - výuka sestavy a opakování.

Během dopoledního i odpoledního bloku bude vždy kratší pauza. Lehké občerstvení (ovoce, nápoje) zajištěno. 

Cena jednodenního semináře včetně materiálů k domácímu cvičení: 1800- Kč.  Pro rezervaci místa zašlete při přihlášení zálohu ve výši 1000,- Kč na účet 670100-2208500521/6210. Doplatek převodem před konáním akce nebo v hotovosti na místě.

Storno podmínky: Přihlášení je závazné a zaplacená záloha je nevratná. Můžete za sebe poslat náhradnici nebo převést zaplacenou částku na jiný termín.

Místo konání akce: Yoga Shala Plzeň, Zborovská 52/38, Plzeň