JÓGA, ČÍNSKÁ MEDICÍNA A AROMATERAPIE 6.4.2019  9:00-12:30

Historie čínské medicíny sahá do období před více 5 tisíci lety. Vedle teorie o rovnováze energií jin a jang stojí také na učení o pěti elementech, ke kterým přináleží nejen roční období, konkrétní chutě, vůně, emoční naladění, barvy a potraviny, ale hlavně konkrétní orgány a orgánové systémy.

Nastává námi tolik očekávané jaro, které přináší svěží a aktivní energii. Podle teorie čínské medicíny k němu patří element dřeva a z orgánů játra, žlučník a žlučové cesty. O tom, jak můžeme jemně, ale zároveň velmi účinně svá játra a žlučník na jaře povzbudit a ozdravit bez drastických půstů a detoxikačních diet, pomocí bylinek a konkrétních potravin, se dozvíte od terapeutky tradiční čínské medicíny.


V praktické části budeme stimulovat energetickou dráhu jater a žlučníku jemnou, jinovou jógou. Čínská medicína pracuje s jehličkami a masážemi. My budeme stimulovat meridiány a akupunkturními body budeme praxí jógových ásán. I aromaterapii lze využít k podpoře dobrého zdraví a kondice. Povídat si tedy budeme i o praktickém využití esenciálních olejů k tomu, abychom se na jaře cítili dobře a netrpěli nedostatkem energie.  Příjemná vůně nás bude provázet během celého dopoledne a olejíčky si budete moci na místě vyzkoušet.

CENA: 450,- Kč při platbě předem / 550,- na místě.             Cena zahrnuje občerstvení (káva, čaj, ovoce).

Rezervace místa je platná po připsání platby. Počet míst je omezen, neváhejte proto s přihlášením.                           

Místo konání akce:

Pohybové studio J&A, U Trati 33, Plzeň

www.studiojaa.cz