Jóga víkend - STATEK SALAJNA

19.-21. 11. 2021

Na tomhle místě jsem jógový pobyt chtěla uspořádat už dlouho a letos se mi konečně podařilo zajistit termín :-) Statek Salajna je kouzelné místo s více než 200 letou historií. Nachází se v Karlovarském kraji, necelých 90 km od Plzně, prakticky ve středu lázeňského trojúhelníku. Je velmi citlivě zrekonstruovaný, od roku 1958 se nachází na seznamu kulturních památek ČR a najdete jej taky na webu Amazing Places, kde se v roce 2018 stal vítězem v kategorii malé penziony.

S velkou radostí Vás zvu na předadventní jógový víkend na tomto kouzelném místě.                  K dispozici budeme mít celou Maštal - tzn. 5 útulně zařízených pokojů a velkou společenskou místnost s krbem, kde budeme trávit společný čas - společně jíst i praktikovat jógu. 

Čeká Vás několik lekcí jógy - jemné i dynamické, pránájáma (dechové techniky), úvod do meditace i hluboká relaxace. Dost času bude i na jógovou filozofii a společné povídání.

Víkend je určen všem, kteří  se o jógu zajímají, chtějí rozvinout svou jógovou praxi, zklidnit svou mysl a touží ponořit se hlouběji do svého nitra. Nezáleží na stupni Vaší pokročilosti.        V tento předvánoční čas se budeme trochu více než jindy věnovat jemnějšímu protažení, uzemění a zklidnění.

Přibližný program:
Pátek odpoledne - jin jóga, pránájáma, relaxace
Sobota - ranní blok - očistné techniky, vedená lekce ashtanga jógy (v případě zájmu i mysore), pránájáma
Sobota - odpolední blok - workshop na zvolené téma, jógová filozofie, jin jóga, relaxace
Neděle - očistné techniky (krije), vinjása jóga (nebo ashtanga), pránájáma, meditace. 

Program je zatím jen orientační, časy a probíraná témata budou upřesněny později. 

Cena víkendu: 3200,- Kč při platbě celého víkendu do 31. 7. 2021, později 3500,- Kč.

Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových/vícelůžkových pokojích, vegetariánská polopenze,  kompletní jógový program. Cena nezahrnuje dopravu. 

Počet míst je omezen na 12 -14 osob, neváhejte proto s přihlášením. Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny. Podklady k platbě Vám budou zaslány mailem po přihlášení. Přihlášení přes níže uvedený formulář nebo e-mail: andrea.brabcova@gmail.com.

Storno podmínky: při zrušení pobytu do 30. 9. 2021 vrácení celé zaplacené částky. Zozději je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

Více informací o místě pobytu: www.salajna.cz