Mysore lekce 

Tradiční způsob výuky jógy, typický pro ashtangu. Studenti jsou vedeni k samostatné praxi, sestavu se učí krok za krokem. Mysore lekce mají kvalitu soukromých hodin, kde má učitel čas na osobní přístup ke každému studentovi. Tento systém je velmi vhodný pro úplné začátečníky či osoby se zdravotními obtížemi, protože studenti nemusejí následovat tempo vedené hodiny a učitel má čas jim ukázat upravené cviky, vhodné právě pro ně. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti!!! Více informací zde.

Vedená ashtanga (half primary)

Zkrácená lekce první série ashtanga jógy (po navasanu = loďku). Lekce je slovně vedená, tempo lekce narozdíl od mysore lekcí je tedy určováno učitelem. Lekce je vhodná pro mírně/středně pokročilé praktikanty a fyzicky zdatnější začátečníky. Pokud jste jógu nikdy nepraktikovali, využijte individuálního přístupu mysore lekcí nebo se zúčastněte kurzu pro začátečníky.

Úvod do ashtangy - kurz pro začátečníky

Uzavřený kurz, ve kterém se zájemci o ashtangu naučí základní pozice první série, seznámí se se systémem, základními principy a filozofií ashtanga jógy. Jednotlivé pozice budou podrobně vysvětleny, včetně možných modifikací. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí začít s vlastní pravidelnou praxí jógy, netroufají si však začít rovnou v mysore lekcích.

Vinjása jóga 

Dynamická lekce s prvky ashtanga jógy (vinjásy, bandhy, drishty), do lekce však mohou být zařazeny i jiné ásány, které se v tradiční sestavě ashtangy nepraktikují. Budeme více modifikovat a experimentovat. V rytmu dechu protáhneme a posílíme celé tělo. Tempo a náročnost lekce bude přizpůsobena složení praktikantů. 

Jin jóga

Bližší popis lekcí zde.