JÓGOVÝ RETREAT 

24. - 27. 9. 2021 Penzion Pohoda - Svatava

Loňský letní prodloužený víkend se velmi vydařil, takže letos si akci zopakujeme. Vloni bylo všechno v pořádku - prostředí, sál, jídlo - i počasí :-) A tak vyrazíme na stejné místo, do penzionu Pohoda ve Svatavě, v Karlovarském kraji. 

Retreat znamená v překladu "útočiště" nebo také "ústraní", místo a čas, kdy se můžeme věnovat sami sobě, studiu, odpočinku... Zářijový retreat se bude konat od pátku 24. 9. do pondělí 27. 9. 2021. V úterý 28. 9. je pak státní svátek - takže máte pak ještě jeden den volna na "vstřebání" zážitků, anebo si můžete pobyt ještě o jeden den prodloužit...

Opět nás čeká intenzivní i jemná fyzická praxe, pránájáma (dechové techniky), krije (očistné techniky), něco z jógové filozofie a hluboká vedená relaxace. 

Penzion Pohoda je malý, rodinný penzion s domáckou atmosférou, klidnou, uzavřenou zahradou a krásným jógovým sálem na konci obce Svatava u Sokolova. Penzion leží přímo u lesa a okolí nabízí mnoho možností k procházkám, cyklovýletům i výletům do širšího okolí (Loket, Lázeňský trojúhelník, Bečov, Cheb...). 

Čeká Vás několik lekcí jógy (dynamické ashtangy/vinjásy i jemné jin jógy), pránájáma (dechové techniky), krije (očistné techniky), meditace i hluboká relaxace. Jógový sál je krásný a prostorný a bude-li nám počasí přát, můžeme praktikovat i venku na zahradě. V případě plného obsazení budeme mít tentokrát celý objekt jen pro sebe. 

Přibližný program:

pátek: večerní jóga, relaxace 

sobota: dopolední blok (krije, jóga, pránájáma)                                                                                              volný program                                                                                                                                        odpolední blok (workshop nebo jemná jóga, meditace, relaxace) 

neděle: jako sobota 

pondělí: dopolední blok, odjezd

Budeme praktikovat ashtangu (podle složení a přání skupiny buď mysore nebo vedené lekce), dynamickou vinjásu i jemnou jin či restorativní jógu. Zkusíme si vedenou meditaci. Ve volném čase můžete vyrazit buď na výlet anebo zůstat na zahradě a třeba relaxovat na lehátku s knihou. 

Ubytování ve dvoulůžkových/třílůžkových pokojích a apartmánech pro max. 16 osob v tomto rozložení: 

3x dvoulůžkový pokoj a 1x třílůžkový pokoj v patře (pokoje v patře mají společnou kuchyňku)

2x dvoulůžkový a 1x třílůžkový apartmán se vchodem přímo ze zahrady (každý s vlastní kuchyňkou).

Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení. 


Stravování: Polopenze 

Snidaně formou snídaňového menu - na snídani si předem každý může objednat předem jídlo z nabídky. Večeře je pak pro všechny účastníky stejná, přičemž je možnost jak vegetariánské, tak i masové verze pokrmu. 

Cena:  4550,- Kč  

Při závazné rezervaci a platbě celého pobytu do 30. 6. 2021 sleva 300,- Kč na osobu. Pokud chcete vzít na víkend nejógujícího partnera, ozvěte se mi ohledně ceny. 

Pokud máte preference ohledně ubytování, napište je do přihlašovacího formuláře, pokusím se Vám vyjít vstříc. 

Cena zahrnuje 3x ubytování, 3x polopenzi, pronájem sálu a jógový program. Cena nezahrnuje dopravu (můžeme se dohodnout na společné dopravě). 

Přihlášky:  zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: andrea.brabcova@gmail.com.  Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 2000,- Kč. Doplatek celé částky v hotovosti na místě. 

Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210

Storno podmínky: při zrušení pobytu do 31.7.2021 vrácení celé zaplacené částky. Později je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

Více informací o místě pobytu: https://www.penzion-pohoda.cz

Fotky penzionu

Pár obrázků z loňského retreatu: