Pravidelné lekce - léto 2020

Pondělí 6.00-7.30     ranní mysore -Yogafriends (malý sál)

Úterý    18.30-19.30    venkovní jóga v Borském parku (mapa) 

Středa  6.00 - 7.30     ranní mysore - Yogafriends (malý sál)

Čtvrtek 19.00-20.15   vedená ashtanga (polovina první série) - Yogafriends (velký sál)

Pátek    6.00-7.30       ranní mysore - Yogafriends (malý sál)

Venkovní lekce se konají pouze za příznivého počasí - budou vypsány vždy ca. týden dopředu a informace bude v rozvrhu a na FB. 

Ceny jednotlivých lekcí a permanentek - viz ceník.


MYSORE LEKCE: tradiční způsob výuky jógy, typický pro ashtangu. Studenti jsou vedeni k samostatné praxi, sestavu se učí krok za krokem. Mysore lekce mají kvalitu soukromých hodin, kde má učitel čas na osobní přístup ke každému studentovi. Tento systém je velmi vhodný pro úplné začátečníky či osoby se zdravotními obtížemi, protože studenti nemusejí následovat tempo vedené hodiny a učitel má čas jim ukázat upravené cviky, vhodné právě pro ně. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti!!!

VEDENÁ LEKCE: zkrácená lekce první série ashtanga jógy (po navasanu = loďku). Lekce je slovně vedená, tempo lekce narozdíl od mysore lekcí je tedy určováno učitelem. Lekce je vhodná pro mírně/středně pokročilé praktikanty. Lekce pro začátečníky jsou vedeny v mírnějším tempu.

VENKOVNÍ JÓGA: Dynamická lekce s prvky ashtanga jógy (vinjásy, bandhy, drishty), do lekce však mohou být zařazeny i jiné ásány, které se v tradiční sestavě ashtangy nepraktikují. Budeme více modifikovat a experimentovat. V rytmu dechu protáhneme a posílíme celé tělo. Venkovní lekce se konají v Borském parku. V případě nepříznivého počasí bude lekce zrušena - sledujte FB.

Lekce se konají na zadní louce v Borském parku. Sraz na místě. Pokud si nejste jistí, ozvěte se přes FB, sejdeme se 15 minut před lekcí u kamenné fontánky na začátku parku.