VÍKEND S ASHTANGA JÓGOU 

27.-29. 3. 2020 Podveský mlýn Tlumačov 

Srdečně Vás zveme na jarní víkend s ashtanga jógou - v Podveském mlýně nedaleko Domažlic... 

Venkovský dům Podveský mlýn leží 6 kilometrů od Domažlic, mezi vesničkami Mrákov a Tlumačov. Je obklopen krásnou přírodou šumavského podhůří. Nedaleko odsud najdete oblíbený Český les, jehož příroda přímo vyzývá k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. V okolí najdete řadu zajímavých míst, památek a rozhleden, ze kterých můžete dohlédnout až do Bavorska. Mlýn stojí stranou, na samotě u rybníka a přesto v dochozí vzdálenosti od okolních vesnic. V okolí mlýna najdete mnoho turistických či cyklistických tras.

Čeká Vás několik lekcí jógy (dynamické ashtangy i jemné jin jógy), pránájáma (dechové techniky), krije (očistné techniky) i hluboká relaxace. Dostane se i na jógovou filozofii. Nezáleží na stupni Vaší pokročilosti. Víkend je určen všem, kteří  se o jógu zajímají, chtějí rozvinout svou jógovou praxi, zklidnit svou mysl a touží ponořit se hlouběji do svého nitra. Klidné prostředí Okolí mlýna k tomu poskytuje ideální příležitost. 

Ubytování je zajištěno v osmi útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. K odpočinku výborně poslouží vyhřívaný krytý bazén, finská sauna, solárium a je zde také možnost nejrůznějších masáží. 

Stravování (jednotná plná penze) je zajištěno v restauraci penzionu. 

Přibližný program:
Pátek odpoledne - vedená polovina první série ashtangy, relaxace
Sobota - ranní blok - očistné techniky (krije), mysore nebo vedená lekce dle složení skupiny, pránájáma
Sobota - odpolední blok - workshop na zvolené téma, jemné jin jógové protažení
Neděle - očistné techniky, mysore nebo vedená lekce dle složení skupiny, pránájáma, meditace. 

Přesné časy a probíraná témata budou upřesněny později. 

Cena víkendu: 3200,- Kč při platbě celého víkendu do 15.1. 2020, později 3500,- Kč.

Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, plnou penzi (začínáme páteční večeří a končíme v neděli obědem), kompletní jógový program. Cena nezahrnuje dopravu.

Přihlášky zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: andrea.brabcova@gmail.com. Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny. Podklady k platbě Vám budou zaslány mailem po přihlášení. 

Storno podmínky: při zrušení pobytu do 15.1 2020 vrácení celé zaplacené částky. Později je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

Těšíme se na Vás. Lektorky Andrea Brabcová a Lenka Vaňačová.

Více informací o místě pobytu: www.podveskymlyn.cz