VÍKEND S ASHTANGA JÓGOU 

15.-17. 11. 2019 Podveský mlýn Tlumačov 

Srdečně Vás zveme na listopadový víkend s ashtanga jógou - tentokrát v Chodském kraji... 

Venkovský dům Podveský mlýn leží 6 kilometrů od Domažlic, mezi vesničkami Mrákov a Tlumačov. Je obklopen krásnou přírodou šumavského podhůří. Nedaleko odsud najdete oblíbený Český les, jehož příroda přímo vyzývá k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. V okolí najdete řadu zajímavých míst, památek a rozhleden, ze kterých můžete dohlédnout až do Bavorska. 

Čeká Vás několik lekcí jógy, pránájáma (dechové techniky), úvod do meditace i hluboká relaxace. Dostane se i na jógovou filozofii. Nezáleží na stupni Vaší pokročilosti. Víkend je určen všem, kteří  se o jógu zajímají, chtějí rozvinout svou jógovou praxi, zklidnit svou mysl a touží ponořit se hlouběji do svého nitra. 

Ubytování je zajištěno v devíti útulných pokojích. K odpočinku výborně poslouží vyhřívaný krytý bazén, finská sauna, solárium a je zde také možnost nejrůznějších masáží. 

Přibližný program:
Pátek odpoledne - vedená polovina první série ashtangy, pránájáma, relaxace
Sobota - ranní blok - očistné techniky (krije), mysore nebo vedená lekce dle složení skupiny, pránájáma
Sobota - odpolední blok - workshop na zvolené téma, jógová filozofie
Neděle - očistné techniky, mysore nebo vedená lekce dle složení skupiny, pránájáma, meditace. 

Přesné časy a probíraná témata budou upřesněny později. 

Cena víkendu: 3200,- Kč při platbě celého víkendu do 30.9., později 3500,- Kč.

Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vegetariánskou nebo veganskou stravu (plná penze, začínáme páteční večeří a končíme v neděli pozdní snídaní), kompletní jógový program. Cena nezahrnuje dopravu. 

Přihlášky zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: andrea.brabcova@gmail.com. Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny. Podklady k platbě Vám budou zaslány mailem po přihlášení. 

Storno podmínky: při zrušení pobytu do 30. 9. 2019 vrácení celé zaplacené částky. Později je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

Těšíme se na Vás. Lektorky Andrea Brabcová a Lenka Vaňačová.

Více informací o místě pobytu: www.podveskymlyn.cz