VÍKEND S ASHTANGA JÓGOU

Přijměte pozvání na intenzivní jógový víkend na stylové rodinné farmě v Soběsukách u Nepomuku, necelou hodinu jízdy od Plzně. Samotný pobyt na farmě s uzavřeným dvorkem a výhledem na okolní kopce a lesy Vás pohladí na duši.

Čeká Vás spousta jógové praxe, pránájáma, úvod do meditace i hluboká relaxace. Dostane se i na jógovou filozofii. Víkend je určen všem, kteří chtějí rozvinout svou jógovou praxi, zklidnit svou mysl a touží ponořit se hlouběji do svého nitra. 

Přibližný program:
Pátek odpoledne - vedená polovina první série, pránájáma, relaxace
Sobota - ranní blok - očistné krije, mysore lekce, jógová filozofie
Sobota - odpolední blok - workshop na zvolené téma, pránájáma, meditace
Neděle - vedená první série ashtangy, pránájáma, jógová filozofie. 

Přesné časy a probíraná témata budou upřesněny později. 

Cena víkendu: 3200,- Kč při platbě celého víkendu do 30.6., později 3500,- Kč.

Cena zahrnuje ubytováni ve dvoulůžkových pokojích, domácí veganskou stravu (plná penze, začínáme páteční večeří a končíme v neděli pozdní snídaní), kompletní jógový program. Cena nezahrnuje dopravu. 

Počet míst je omezen na 14 osob, neváhejte proto s přihlášením. Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 50% ceny. Podklady k platbě Vám budou zaslány mailem po přihlášení. Přihlášení přes níže uvedený formulář nebo e-mail: andrea.brabcova@gmail.com.

Více informací o místě pobytu: www.organic-farm.cz 

Storno podmínky: při zrušení pobytu do 31. 7. 2019 vrácení celé zaplacené částky. Později je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

Těšíme se na Vás. Lektorky Andrea Brabcová a Lenka Vaňačová.