ASHTANGA S LÁĎOU POKORNÝM   vedená poloviční první série a workshop

Po loňských úspěšných workshopech Úvod do ashtangy I. a II. s Denisou Sengerovou přivítáme v Plzni dalšího skvělého učitele ashtangy - Láďu Pokorného...

Láďa vyučuje ashtangu v Praze ve vlastním studiu Ánanda Ashtanga Yoga Shala, pořádá víkendové kurzy ashtangy i ashtangové retreaty a já jsem moc ráda, že přijal pozvání také do Plzně (někteří z Vás už se s ním možná setkali v Plzni na Jógafestu). 

Pod jeho vedením budete mít možnost dopoledne praktikovat polovinu první série ashtangy a odpoledne se zúčastnit workshopu, kde prohloubíme svoje teoretické i praktické znalosti ashtangy.

KDY: 12. 9. 2020
KDE: Studio Yogafriends, Plzeň

Program:
10:00-11:30   vedená polovina první série (po Navasanu)

pauza na oběd

13:00-16:00 workshop 

Na workshopu se tentokrát zaměříme na druhou polovinu první série (tzn. od Navasany po závěrečné pozice), na správné přechody mezi pozicemi, modifikace pozic. V teoretické části workshopu se opět dozvíte něco zajímavého z filozofie jógy, kterou Láďa umí přiblížit vtipně a srozumitelně. Je to jedinečná příležitost opět se posunout ve své jógové praxi, nenechte si ji ujít!
Workshop je určen všem, kteří již ashtangu praktikují, anebo praktikují jiný typ jógy a chtějí se dozvědět něco víc o ashtanze. Není vhodný pro úplné jógové začátečníky. 

CENA:
Dopolední vedená lekce: 200,- Kč
Odpolední workshop: 600,- Kč (možnost zúčastnit se pouze jedné akce) 

Bankovní spojení pro platbu: 670100-2208500521/6210 (Vaše místo je zajištěno až po připsání platby na účet).

Storno podmínky: do 30 dní před konáním akce bude celá částka vrácena, 15 dní předem storno 50% ze zaplacené částky, méně než 15 dní je storno 100% částky. Je možnost za sebe poslat náhradníka.

Odesláním přihlášky a zaplacením částky za workshop potvrzujete, že souhlasíte s uvedenými podmínkami a se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací.


Láďa o ashtanze: "Ashtanga jóga je směr, který skrze fyzickou praxi propojenou s vědomým dýcháním, přivádí člověka k sobě samému, přičemž dech je jakýmsi opěrným bodem, který nás udržuje v přítomném okamžiku. Tělo se díky pravidelné praxi stává pružnějším a silnějším, mysl jasnější a duše šťastnější. Tento směr jógy může praktikovat kdokoliv, kdo se na něj cítí a má dostatek trpělivosti, odhodlání a pokory. Odměnou mu po čase bude "mladší" a zdravější tělo a především klidnější mysl!"


Aktuální obsazenost (celkem 20 míst):

Dopolední vedená lekce: 4 volno / 16 obsazeno

Odpolední workshop: 2 volno / 14 obsazeno