YOGA SHALA PLZEŇ

Nové místo pro praxi jógy v Plzni - Doudlevcích

Obsah těchto stránek se pomalu přesouvá na nový web www.shalaplzen.cz. 
Tyto stránky již nejsou aktualizovány!

 Shala je sanskrtské slovo označující "dům" či "domov". V jógovém kontextu označuje místo pro výuku a praxi jógy, příjemné a domácké prostředí pro setkávání a společné sdílení podobně smýšlejících lidí. Do jógové shaly by tedy mělo být vstupováno pokojně a s úctou a při praxi v shale by měl být zachován pocit pokory. 

Během pandemického ticha v Plzni jedno takové místo vzniklo. Vytvořené s vděčností, pokorou a láskou. Od pondělí 24. 5. 2021 otevřeno pro skupinové lekce - zatím s jistými omezeními, protože z toho stále ještě nejsme venku. Ale buďme vděční -  už se můžeme scházet a cvičit společně!

Shala je vybavena pomůckami, pokud nemáte vlastní podložku nebo ji nechcete nosit, můžete si ji půjčit. Nicméně z hygienických důvodů doporučuji nosit alespoň vlastní ručník či nebo cestovní podložku, které si položíte přes podložku erární.  Pravidelní praktikanti (tzn. ti, co chodí alespoň 3x týdně, si mohou svoji vlastní podložku v shale nechat).

Aktuální rozvrh a rezervace lekcí v rezervačním systému. Popisy jednotlivých lekcí zde. Nové lekce budou postupně přibývat.


Jak to u nás vypadá:

Kudy k nám: 

Adresa studia: Zborovská 52/38, Plzeň - Doudlevce.
Pokud jedete autem - parkovat můžete v okolních ulicích (Průmyslová, Útušická, Nebílovská) nebo na parkovišti u Škoda sport parku pod Homolkou. 
Pokud jedete MHD, hned vedle studia je zastávka autobusu č. 30 - Mlýnské nábřeží. Dostanete se k nám ale i trolejbusem 10, 13 a 14 (zastávka Doudlevce ETZ nebo Průmyslová) a autobusy 22 a 29 (Škoda sport park).

Dodržujeme opatření stanovená vládou - cvičíme zdraví, bez respirátorů a v omezeném počtu. Aktuální podmínky pro konání skupinových lekcí na webu České komory fitness:

https://komorafitness.cz/schvaleny-manual-pro-provoz-fitness-mzd/