ZAČÁTEČNÍCI

Pokud jste v józe začátečníci, máte možnost začít několika způsoby:

Mysore program pro začátečníky (měsíční):

Pro začátečníky je nejvhodnější začít s tzv. mysore lekcemi, kde si tempo a náročnost řídíte sami a přístup lektora je ke každému velmi individuální. Většina začátečníků se ale samostatné praxe velmi obává (neznám sérii, nevím jak - viz otázky k mysore lekcím). Abychom Vám začátek na mysore lekcí usnadnili, je součástí programu pro začátečníky jedna individuální hodina s lektorem. Na té Vám lektor vysvětlí systém ashtangy, naučí Vás dýchat a objasní základní pojmy ashtangy (drishti, vinjasa...).  Program pro začátečníky obsahuje 6 lekcí - soukromou lekci s lektorem + 5 mysore lekcí. Termíny jednotlivých lekcí si dohodnete s lektorem. Po absolvování tohoto programu se můžete zakoupit permanentku a libovolně se účastnit mysore i vedených lekcí.

Kurz Úvod do ashtangy (pololetní)

Uzavřený kurz, kde Vás systém ashtangy naučíme postupně v jednotlivých lekcích. Kurz trvá jedno pololetí (tzn. vychází na ca. 20 lekcí) a koná se vždy jednou týdně v pevně stanovený den a čas. 

Retreat (jógový pobyt):

Ideální příležitost, jak s jógou začít. Na retreatu bývá spousta prostoru k dotazům, individuálnímu přístupu k začátečníkům. Součástí programu je kromě fyzické praxe vždy i teorie. Navíc je to krásná příležitost, jak se stát součástí komunity a využít plně energie skupiny.